Om S2

Er succé är vår målbild

S2:s genombrott kom något år efter starten genom en betydande affär med Eniro. Vi fick möjlighet att hjälpa en stor framgångsrik säljorganisation att bli ännu bättre med våra verktyg för försäljning. Det blev succé och skapade en målbild som sitter i S2-kulturen.

Våra kunder

S2-systemet spinner på höga varvtal inom många olika branscher. Gemensamt för företagen är att de har många kontakter med sina kunder och marknad. De använder S2 för att lyckas bättre inom försäljning, möten och kundservice.

Våra samarbeten

Vi koncentrerar all vår energi på att erbjuda våra kunder den bästa möjliga systemtjänsten för deras verksamheter. Våra partners kompletterar vårt erbjudande inom områden som telefoni, digitala signaturer och affärsinformation.

Bill From

Systemutvecklare

bill.from@s2.se
073-866 15 41

Erik Åhman

Försäljning

erik.ahman@s2.se
070-75 999 57

Eva Wennman

Försäljning

eva.wennman@s2.se
0707-12 94 52

Evelina Klopsch

Projektledning

evelina.klopsch@s2.se
0766-03 92 88

Liv Arif

Support

liv.arif@s2.se
070-768 28 32

Morgan Sandberg

VD

morgan.sandberg@s2.se
070-36 26 900

Nils Klöfver

Teknisk Support

nils.klofver@s2.se
0707-68 28 32

Philip Lindsö

försäljning

philip.lindso@s2.se
076-55 88 463

Pär Wästberg

Konsulting

par.wastberg@s2.se
0708-45 22 47

Stefan Hanna

Styrelseordförande

stefan.hanna@s2.se
076-761 85 43

Viktor Lindsö

Försäljning

viktor.lindso@s2.se
072-33 00 113

Ulf Sahlin

Teknik

ulf.sahlin@s2.se
0708-25 28 05

Urban Gavelin

Försäljningschef

urban.gavelin@s2.se
0733 15 36 01

Roligt att du vill veta mer. Lämna dina uppgifter så hör vi av oss inom kort.

Vill du hellre ringa går det lika bra, 018 – 12 96 00.

Boka en demo

Härligt att du verkar intresserad!
Vi bjuder gärna på fler insikter om du ger oss förtroendet.

Boka en demo och se hur S2 kan hjälpa just ditt företag

Registrera dig för vårt nyhetsbrev!